Młodszy Opiekun Klienta

Międzynarodowy Operator Finansowy Sp. z o. o. Oddział w Polsce

Katowice

2016-10-07

Dla naszego Partnera, pochodzącego również z branży finansowej, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Żory, Rybnik, Katowice

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klienta w biurze stacjonarnym;

- sprzedaż produktów finansowych;

- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy;

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy;

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie;

- minimum pół roczne doświadczenie w sprzedaży ( niekoniecznie w finansach);

- komunikatywność, energiczność;

- chęć nauki i rozwoju;

- nastawienie na osiąganie celów;

- zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + prowizja);

- docelowo umowę o pracę na czas nieokreślony;

- dodatkowe benefity w postaci karty Multisport i ubezpieczenia grupowego;

- idealną lokalizację biura;

- świetną atmosferę;

- wiele konkursów i szkoleń;

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!