Specjalista ds. zakupów z językami obcymi

G-Force

Łódź

2016-11-29

G-Force Recruitment jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie. Realizujemy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie na terenie Polski oraz zagranicą. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: BPO/SSC, IT/Telco, Engineering oraz FMCG.

Aktualnie dla naszego Klienta w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie dobrych relacji z Klientami, dostawcami oraz współpracownikami;

  • Odpowiedź na zapytanie i rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami, czyli uzyskanie zezwoleń, aktualizowanie statusów dostaw i zamówień w systemie

  • Kontakt z klientami i dostawcami

  • Sporządzanie sprawozdań i raportów

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, rumuński, szwedzki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doskonała umiejętność organizacji swojego czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w dziale zakupów, łańcuchu dostaw - min. 1-2 lata

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin blisko centrum Łodzi,
  • Zestaw świadczeń socjalnych do wyboru
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności językowych,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne