Mistrz produkcji

Aspiro Consulting

Cieszyn

2016-10-04

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie rekrutujemy dla jednego z Naszych klientów, dużej Firmy z branży chemicznej.

     Miejsce pracy: Cieszyn
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień w procesie produkcyjnym
  • Projektowanie, sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (instrukcje, procedury, karty operacyjne)
  • Kontrolowanie zgodności prowadzenia procesów produkcyjnych z dokumentacją techniczną
  • Analiza prowadzonych procesów, badanie przyczyn zakłóceń technologicznych procesu produkcyjnego
  • Współudział w pracach wdrożeniowych nowych wyrobów, wprowadzaniu nowych surowców i technologii
  • Dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy
KWALIFIKACJE:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość MS Office, mile widziana znajomość programu SAP
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętność podejmowania decyzji
NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość wymiany doświadczeń z innymi specjalistami
  • Szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest Aspiro Consulting z siedzibą w Kraków 31-235, ul. Koło Białuchy 11. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!