Szlifierz narzędziowy

Wood Serwis Sp. z o.o.

Orzechowo

2016-10-03

Opis stanowiska:

-Obsługa Szlifierek,
-Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
-Wypełnianie dokumentacji,
-Weryfikacja gatunków materiałów przeznaczonych do cięcia.

Wymagania:

-Wykształcenie średnie, techniczne lub zawodowo techniczne,
-Mile widziane doświadczenie w obsłudze szlifierek
-Znajomość rysunku technicznego,
-Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia,
-Praca w oparciu o UOP (umowa o pracę),

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!