Magazynier

Lambertz Polonia

Katowice

2016-10-03

Firma Lambertz Polonia będąc częścią Grupy Lambertz,

jednego z czołowych niemieckich producentów wyrobów cukierniczych w związku z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych

Poszukuje kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy:  Katowice

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku Magazyniera odpowiedzialna będzie za:

  • załadunek i rozładunek produktów, surowców, opakowań
  • utrzymywanie magazynu w należytym porządku
  • prace magazynowe
  • kontakt z dokumentami dostaw (weryfikacja pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej wydawanego/przyjmowanego towaru)
  • współpraca z działami : produkcja, zakupy, logistyka

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym  (12-to godzinnym)
  • wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102324 ofert pracy. Sprawdź!