Specjalista ds. Sprzadaży Błonie

Full Job

Błonie

2016-10-02

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy:  Błonie k. Warszawy

Twoje zadania:

  • Wdrażanie strategii zarządzania powierzoną kategorią produktową
  • Optymalizacja oraz wytyczanie kierunku rozwoju kategorii,
  • Analiza danych i trendów rynkowych oraz efektywności wprowadzanych produktów,
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
  • Utrzymanie oraz rozbudowa bazy dostawców
  • Zarządzanie i odpowiedzialność za procesy zakupowe, kontrola i optymalizacja kosztów towarzyszących procesom zakupowym
  • Kontrola efektywności dostawców oraz zarządzania dostawami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami
  • doświadczenie w zarządzaniu kat. produktów
  • dobra znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Poszukujemy osób:

  • odpowiedzialnych i zaangażowanych w pracę zawodową
  • samodzielnych i podejmujących inicjatywę w działaniu
  • posiadających umiejętności negocjacyjne oraz analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy  o pracę
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę pełną wyzwań oraz interesujących projektów
  • stałe i stabilne zatrudnienie

Prosimy o przesłanie swojej aplikacji APLIKUJ , z dopiskiem "Błonie"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)