Przedstawiciel handlowy

Climazui Majewscy

Poznań

2016-10-02

Zatrudnię Przedstawiciela Handlowego  - branża sanitarna

Praca od zaraz!

Poszukujemy pracowników na terenie Poznania.

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (pozyskiwanie klientów, obsługa klientów, prowadzenie negocjacji z klientem, sprzedaż),

• komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, silna motywacja do pracy,

• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

• znajomość obiegu dokumentów handlowych,

• prawo jazdy kat.B,

• wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

• wynagrodzenie podstawa + prowizje,

• narzędzia pracy,

• długofalową współpracę oraz przyjazną atmosferę.

Obowiązki:

• pozyskiwanie klientów,

• budowanie relacji z klientem oraz ich utrzymanie,

• prezentowanie usług firmy na spotkaniach z klientami,

• kształtowanie wizerunku firmy oraz promowanie jej usług.

W przesłanych CV prosimy o dopisanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)”.

Zgłoszenia proszę wysyłać na wskazany adres podając w tytule „Przedstawiciel handlowy"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102811 ofert pracy. Sprawdź!