ASYSTENTKA BIURA BUDOWY DS. ADMINISTRACYJNYCH Z J. NIEMIECKIM

HR Support

Września

2016-10-02

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim
doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się się w projektowaniu, dostawach i montażu instalacji grzewczych, chłodniczych, a także wodnokanalizacyjnych i przeciwpożarowych szukamy osoby na stanowisko:

ASYSTENTKA BIURA BUDOWY Z J. NIEMIECKIM

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
-Doświadczenie w pracy biurowej
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
-Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
-Doskonała organizacja pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków
-Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych związanych z realizacją projektu
-Prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura budowy
-Administracyjne wsparcie kierownictwa budowy w codziennych obowiązkach
-Przygotowywanie i analiza zestawień, sprawozdań i raportów
-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, współpraca z centralą firmy
-Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
-Organizacja i obsługa spotkań służbowych
-Współpraca z firmami podwykonawczymi i dostawcami

FIRMA OFERUJE:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony na pełen etat bez okresu próbnego
-Atrakcyjne stale wynagrodzenie
-Prywatną opiekę medyczną
-Dofinansowanie do pakietu sportowego
-W przypadku dużej odległości od miejsca zamieszkania zapewnia zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym,
-Miłą i sympatyczną pracę w zawsze pomocnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99171 ofert pracy. Sprawdź!