SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY w branży systemów grzewczych ( umowa o pracę 5-6 tys brutto)

HR Support

Nowy Sącz

2016-10-01

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z ponad 40 letnią tradycją w branży systemów grzewczych, poszukujemy osoby na stanowisko:

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:
-doświadczenie w zawodnie min. minimum 3 lat
-znajomość tematyki związanej z odnawialnymi źródłami energii i technikami grzewczymi,
-dyspozycyjność,
-prawo jazdy kat. B,
-gotowość do wyjazdów służbowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-realizacja polityki handlowej firmy,
-obsługa aktualnych Klientów,
-pozyskiwanie nowych Klientów w terenie,
-współpraca z biurami projektowymi oraz instalatorami instalacji sanitarnych i klimatyzacyjnych.

FIRMA OFERUJE:
-pracę w młodym zespole w międzynarodowej firmie
-umowę o pracę z atrakcyjną podstawą plus prowizja
-samodzielne stanowisko pracy,
-możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!