Elektryk

Aurecon Personalservice GmbH

Hofkirchen

2016-09-29

Obowiązki:

  • praca na budowach, domach prywatnych, biurowcach, obiektach przemysłowych i handlowych
  • montaż instalacji elektrycznych
  • przeciąganie okablowania oraz montaż tras
  • wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk
  • uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w znanej niemieckiej firmie budowlanej
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Wzbudzilismy Panstwa zainteresowanie?

Z niecierpliwoscia  czekamy na dokumenty aplikacyjne ( podanie ,zyciorys i kwalifikacje itp.) poprzez poczte, e-Mail , Telefon lub WhatsApp.

Uwaga! Dokumenty aplikacyjne NIE beda odsylane!

Kontakt:

Herr Zbigniew Rose

Rathausstr.5

94544 Hofkirchen ( Bayern)

Tel. Nr. +49(85 45) 9 71 61 92

Fax.Nr. +49(85 45) 9 71 61 93

Mobil:  +49 151 548 03 126

E-Mail.  APLIKUJ

Homepage: www.aurecon-personalservice.de