Kontroler jakosci

Aurecon Personalservice GmbH

84130 Dingolfing, Bayern, Deutschland

2016-09-29

Poszukuje Pani /Pan  miejsca pracy na terenie niemiec, w ktorym bedzie sie dobrze czuc?

Niemiecka firma AURECON Personalservice oferuje pasujace, niezalezne od kryzysu miejsce pracy!

Oprocz ponadtaryfowych zarobkow oraz dodatkowych uslug, oferowana jest indywidualna, fachowa pomoc i opieka ( w jezyku polskim i niemieckim). Jestesmy zawsze do Panstwa dyspozycji czym podpisujemy sie naszym imieniem.

Dla naszych klientow poszukujemy od zaraz Kontrolerow jakosci:

OPIS STANOWISKA ( zakres czynnosci):

- kontroli jakosci w koncowym etapie

- dokumentacja i raportowanie bledow

WYMAGANIA:

-gotowosc do pracy w systemie zmianowym

-gotowosc do sezonowej pracy w sobote

-zaangazowanie i motywacja do pracy

- komunikatywny jez.niemiecki

Wzbudzilismy Panstwa zainteresowanie?

Z niecierpliwoscia  czekamy na dokumenty aplikacyjne ( podanie ,zyciorys i kwalifikacje itp.) poprzez poczte, e-Mail , Telefon.

Uwaga! Dokumenty aplikacyjne NIE beda odsylane!

Kontakt:

Rathausstr.5

94544 Hofkirchen ( Bayern)

Tel.Nr.   +49 ( 85 45) 9 71 61 92

Fax. Nr. +49 ( 85 45 ) 9 71 61 93

E-Mail.  APLIKUJ

Homepage: www.aurecon-personalservice.de