MASAŻYSTA / FIZJOTERAPEUTA PRACA W POZIOM 511 DESIGN HOTEL & SPA PODZAMCZE K/OGRODZIEŃCA

Poziom 511

Dąbrowa Górnicza

2016-11-08

POZIOM 511 Design Hotel & SPA – czterogwiazdkowy hotel w Podzamczu k. Ogrodzieńca (województwo śląskie), laureat wielu prestiżowych nagród hotelarskich poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

MASAŻYSTA / FIZJOTERAPEUTA

Opis stanowiska:

- Wykonywanie zabiegów na ciało
- Wykonywanie masaży całego ciała
- Dbanie o wygląd, estetykę i porządek w całym Spa
- Dbałość o wysoki standard usług i pozytywny wizerunek hotelu
- Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe)
- Doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku
- Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
- Umiejętności sprzedażowe
- Dyspozycyjność
- Odpowiedzialność
- Wysoka kultura osobista i miła aparycja
- Przyjazny sposób bycia, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia, na początku w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na pełny etat
- Pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę pracy

Forma kontaktu:

CV / LIST MOTYWACYJNY prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!