Praca w Niemczech Mechanik maszyn rolniczych

Esteelo Human Resources

Darmstadt

2016-12-09

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych

Opis stanowiska:

    • miasto: okolice Darmstadt (Niemcy)
    • praca na pełny etat, od poniedziałku do soboty, ok. 45 h tygodniowo + nadgodziny
    • pracodawcą jest niemiecka plantacja warzyw i owoców (szparagi, truskawki i maliny)

Główne zadania:

    • bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych maszyn w pełnej sprawności
    • diagnoza usterek
    • dokonywanie napraw i remontów maszyn
    • utrzymywanie porządku w warsztacie

Wymagania:

    • min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
    • konieczne prawo jazdy kat. B
    • ukończony zawód mechanik maszyn rolniczych lub pokrewny, udokumentowany świadectwem
    • doświadczenie w naprawie, mechanice i konserwacji maszyn rolniczych
    • umiejętność diagnozowania usterek
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • stawka godzinowa brutto: 12,50 euro (przez 3 miesiące okresu próbnego, potem nastąpi podwyżka)
    • zarobek miesięczny netto: od 1550 do 1800 euro
    • zakwaterowanie i wyżywienie (obiad) gwarantuje pracodawca, koszt 8 euro dziennie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/35/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625