Praca w barze studenckim

Bar Cafe Miss Kanapson

Gdańsk

2016-09-27

Bar Cafe „Miss Kananpson”
w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku – Wrzeszczu
poszukuje osoby do pracy.

Wymagania:
- motywacja do pracy
- uczciwość i kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie w gastronomii

Obowiązki:
- obsługa klientów baru
- przygotowywanie produktów
- utrzymanie czystości

Oferujemy:
- pracę na pełen lub część etatu
- elastyczny grafik, dostosowany do potrzeb studentów
- miłą, przyjazną atmosferę w pracy
- pracę w młodym zespole
- premie za dobre wyniki

Możliwa praca w pełnym wymiarze czasu pracy lub w wybrane dni w tygodniu i/lub w weekendy (dla osób uczących się/ studiujących w trybie dziennym lub zaocznym).

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem do dn. 1 października br. na adres: APLIKUJ

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.