Pracownik ogólnobudowlany

GC Global Gmbh

Monachium

2016-09-27

Firma budowlana zatrudni pracowników budowlanych do Niemiec.

Miejsce: Munster, Monachium, Drezno, Bautzen, Stuttgart.

PRACOWNIK BUDOWLANY

Opis stanowiska:

- stawianie ścianek działowych z płyt g/k,

- montaż sufitów podwieszanych,

- szpachlowanie,

- malowanie.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy),

- doświadczenie na ww. stanowisku,

- prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane).

Oferujemy:

- umowa na 1 rok,

- atrakcyjne wynagrodzenie 8-10e/netto (w zależności od umiejętności i poziomu znajomości języka niemieckiego),

- możliwość otrzymania zaliczki po dwóch tygodniach pracy,

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (płatne 250e/miesięcznie),

- liczba godzin w tygodniu: 56h,

- możliwość pracy w nadgodzinach,

- możliwość regularnych zjazdów do Polski (harmonogram ustalany z brygadzistą),

- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny,

-  respektowane prawo do urlopu.

OFERTA DOTYCZY PRACY STAŁEJ.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 781700014

Mail: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99349 ofert pracy. Sprawdź!