Spedytor Międzynarodowy - Ostrów Wlkp.

GTX Group

Ostrów Wielkopolski

2016-11-24

Dla naszego klienta, firmy z branży spedycyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Zakres obowiązków:

pozyskiwanie zleceń transportowych krajowych/międzynarodowych (transport kołowy)

oraz budowanie bazy klientów

sprzedaż zleceń spedycyjnych

utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami

planowanie i monitorowanie realizacji zleceń oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg

stałe pozyskiwanie nowych podwykonawców

terminowe i staranne wprowadzanie zleceń do systemu

raportowanie o wynikach swojej pracy

Oczekiwania:

mile widziane doświadczenie na stanowisku spedytora

min. średnie wykształcenie

znajomość obsługi giełd transportowych

znajomość rynku TSL

znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego lub j. francuskiego na poziomie min. komunikatywnym (wystarczy jeden język)

wysoka samodzielność

komunikatywność

bardzo dobra organizacja pracy

umiejętność zachowywania dobrych relacji z klientami

dokładność

Oferta:

umowa o pracę

motywacyjny system wynagradzania

stałe wysokie wynagrodzenie podstawowe (od 1850 zł do 7000 zł brutto) i prowizja od marży

stabilne zatrudnienie

niezbędne narzędzia pracy

możliwość rozwoju zawodowego

samodzielne stanowisko

Nie masz doświadczenia, ale znasz język obcy w stopniu komunikatywnym? Nie martw się, prześlij CV. Organizujemy szkolenia, za udział w których to Ty możesz otrzymać wynagrodzenie.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swych aplikacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99724 ofert pracy. Sprawdź!