POSZUKUJEMY RZEŹNIKÓW – trybowanie wieprzowiny (praca w UK)

Star Marine Sea Service

Anglia

2016-09-27

Wymagania:

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe, najlepiej za granicą

- Silna motywacja do pracy

Obowiązki:

- Trybowania wieprzowiny (tylko z doświadczeniem)

Oferujemy:

- Praca przez 5 dni w tygodniu

- Wysokie zarobki od 6 funtów do 10 funtów na godzinę

- Dodatkowo płatne nadgodziny

- 28 dni płatnego urlopu w roku

- Pomoc w kwestiach formalnych

- Pełen social: ubezpieczenie, obsługę podatkową, opiekę zdrowotną

Opis dodatkowy:

Prosimy o zgłaszanie się tylko i wyłącznie osoby, które posiadają doświadczenie!!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adres APLIKUJ z dopiskiem stanowiska „trybowanie wieprzowiny”.

Prosimy o dołączanie klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!