Pakowanie paczek w sklepie internetowym PRACA w magazynie WROCŁAW Maślice Północna

Adaka

Wrocław

2016-09-27

Miejsce pracy: Wrocław (Maślice - ul. Północna)

Branża: Spożywcza

Zadania :

1. Przyjmowanie dostaw towarów

2. Pakowanie paczek do wysyłki (do 30 kg)

Wymagania:

1. Średnie wykształcenie

2. Bardzo dobry stan zdrowia i wysoka sprawność fizyczna

3. Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

1. Pracę w dobrze zorganizowanej firmie

2. Atrakcyjne wynagrodzenie

3. Możliwość osobistego rozwoju

4. Pracę w godzinach:

Poniedziałek: 7:30-16:30

Wtorek: 7:30-16:30

Środa: 8:30-16:30

Czwartek: 8:30-16:30

Piątek: 10:30-16:30

- prosimy o przesłanie CV poprzez formularz na tej stronie

Koniecznie prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."