Monter instalacji sanitarnych/ grzewczych/ spawacz

Agencja Pracy Pluskadra

Mielec

2016-09-26

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną  rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko :

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH/GRZEWCZYCH/ SPAWACZ

NR.REF. MIS/09/MI

Miejsce pracy : MIELEC

TWOJE OBOWIĄZKI :

      Montaż,

      Instalacja,

      Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych

WYMAGANIA STAWIANE NA TYM STANOWISKU :

      Minimum 5 lat doświadczenia

      Doświadczenie w spawaniu gazowym

      Doświadczenie  w montażu instalacji C.O., Wod-kan, gazowych

      Umiejętność czytania rysunku technicznego

      Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

W ZAMIAN OFERUJEMY :

      Zatrudnienie u klienta  na pełny etat

      Pracę w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00

        Atrakcyjne wynagrodzenie!

Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: APLIKUJ lub kontakt telefoniczny: 17 774 50 09/ 512 045 456