Praca w Niemczech Pielęgniarka

Esteelo Human Resources

Berlin

2016-12-01

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka

Opis stanowiska:

    • toaleta pacjentów
    • zabiegi medyczne, w tym: odśluzowanie rurki tracheostomijnej, wymiana cewnika, kontrola ciśnienia, opatrunek odleżyn, kontrola aparatów tlenowych, przykurczów u pacjenta, pleśniawek, zapalenia ucha, odparzeń
    • współpraca w lekarzem, dokumentacja

Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B1+/B2)
    • min. 1 rok doświadczenia

Oferujemy:

    • pracę w domu opieki w Berlinie
    • umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
    • wynagrodzenie miesięczne brutto 2300 euro + 77 euro premia za obecność
    • zakwaterowanie na początku w domu opieki, później pomoc w znalezieniu mieszkania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/18/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625