Praca w Niemczech Elektryk

Esteelo Human Resources

różne lokalizacje

2016-12-09

Obecnie dla naszych kontrahentów z różnych regionów Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Opis stanowiska:

    • montaż instalacji elektrycznych
    • układanie kabli, podłączenie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
    • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2 lub B1)
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
    • wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter) lub aktualne uprawnienia SEP
    • obowiązkowo prawo jazdy kat. B i własne auto

Oferujemy:

    • wynagrodzenie brutto: 11 euro
    • dieta 2 euro netto na godzinę
    • wynagrodzenie miesięczne netto min. 1700 euro + nadgodziny
    • dla pracowników z dłuższym stażem pracy podwyżka wynagrodzenia
    • praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony
    • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę
    • po każdym przepracowanym miesiącu bon na paliwo 44 euro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/10/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625