Specjalista ds. SEO/SEM w dziale marketingu

Ineva Services Limited S.K.A.

Opole

2016-09-25

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała optymalizacja serwisów www zgodnie z przyjętymi procedurami wewnętrznymi, oraz:

·Udział w budowaniu stron WWW
·Opracowywanie i realizowanie strategii budowania linków
·Optymalizacja stron internetowych klientów firmy zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google
·Regularne sprawdzanie, analiza i raportowanie pozycji serwisów w wyszukiwarkach
·Szczegółowa analiza serwisów pod kątem pozycjonowania
·Działania na rzecz poprawy pozycjonowania - przygotowywanie i koordynowanie prac, reagowanie na błędy pozycjonowania
·Projektowanie, budowanie i rozwijanie zaplecza SEO, realizowanie strategii budowania linków
·Planowanie i realizacja kampanii internetowych (m.in. Google AdWords)
·Opiniowanie zmian w serwisach
·Zarządzanie statystykami Google Analitycs
·Wsparcie zespołu marketingu w innych działaniach online

Wymagania:

·Doświadczenie zawodowe w zakresie pozycjonowania stron internetowych poparte sukcesami
·Praktyczna znajomość HTML, CSS, PHP, MySQL
·Znajomość popularnych systemów CMS takich jak Wordpress, Joomla, Drupal etc.
·Znajomość algorytmów wyszukiwarek internetowych
·Znajomość narzędzi: Google Analitycs, AdWords, Google Insights for Search, Google Optimizer, Google Trends
·Specjalistyczna wiedza w zakresie SEO, znajomość najnowszych trendów rynku e-commerce
·Umiejętności analityczne przydatnych przy analizie danych statystycznych
·Znajomość zasad marketingu i reklamy

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
·Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, z elastycznymi
* Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu, z elastycznymi godzinami pracy
·Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
·Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach o tematyce SEO
·Możliwość realizacji własnych pomysłów, wdrażania kreatywnych

Aplikacje w postaci CV oraz listu motywacyjnego, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres APLIKUJ .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77572 ofert pracy. Sprawdź!