Mechanik samochodowy, Niemcy

Factory 600

Schweinfurt

2016-09-23

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla mechaników samochodowych.

Zakres obowiązków:

- serwis i naprawa samochodów osobowych;

- montaż opon.

Wymagania:

- wykształcenie w zawodzie mechanika samochodowego;

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);

- stawka od 11,23 euro brutto/h (konkretna stawka uzależniona jest od kwalifikacji i doświadczenia – do uzgodnienia z pracodawcą);

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę;

- pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;

- długoterminowy kontrakt;

- możliwe nadgodziny.

CV prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: APLIKUJ

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77141 ofert pracy. Sprawdź!