SPAWACZ RĘCZNY TIG LUB CO2 WYSTAWIAMY UPRAWNIENIA. CZECHY

DP Work

Brandys nad Labem

2016-09-23

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku - jako pierwsza agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
IČO (NIP): 27944719 DIČ (REGON): CZ27944719.

Opis stanowiska

BOSAL ČR, spol. s r.o. w mieście Brandýs nad Labem

Produkcja układów wydechowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Operator produkcji - spawacz TIG

Ręczne spawanie (cienkich) części metodą TIG. Poprawianie spawów przy nieprawidłowym spawaniu maszyny CNC. Odpowiedzialność za przestrzegania procedury produkcji zgodnie ze standardami stanowiska. Sprawdzanie stanowiska pracy zgodnie z ustalonymi przepisami.

MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA/PRZEDŁUŻENIA UPRAWNIEŃ SPAWALNICZYCH TIG LUB CO2

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole
- zdolność rozpoznawania kolorów
- doświadczenie w spawaniu metodą TIG lub CO2
- doświadxzenie w branży motoryzacyjnej dodatkowym atutem
- bardzo dobry stan zdrowia
- znajomość j. czeskiego będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- chęć i motywacja do pracy

Nasza oferta

- zarobek brutto (bez nadgodzin): 27978 CZK
- zarobek netto (bez nadgodzin): 21344 CZK
- stawka gozinowa netto: 140 CZK
- czeska umowa o pracę (z 3 miesięcznym okresem próbnym)/pakiet socjalny
- bony żywieniowe w wysokości 80 CZK za zmianę
- darmowe badania lekarskie
- darmowa odzież i obuwie robocze
- darmowe szkolenia BHP
- system premiowy
- zaliczki
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- zakwaterowanie z dopłatą od pracodawcy (w Pradze lub w Brandýs nad Labem)
- ubezpieczenie zdrowotne (pakiet socjalny)
- 25 dni płatnego urlopu wypoczynkowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:workczechrepublicAPLIKUJ" width="11" height="14" border="0" />gmail.com
tel: +48662287769