Prace biurowe

Spedimex

Sosnowiec

2016-09-22

Firma SPEDIMEX SP. Z O.O. (polski operator logistyczny) zatrudni osobę do prac biurowych.

Miejsce pracy: Sosnowiec/ Śląskie

Nr referencyjny: BIURO/SOS

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Działu w zakresie prowadzonych działań
  • praca z dokumentacją dotyczącą świadczonych usług
  • pomoc w opracowywaniu zleceń spedycyjnych
  • skanowanie dokumentów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • wsparcie działu w innych pracach biurowych

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • dokładności i rzetelności
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • elastyczne godziny
  • dobra atmosfera w pracy , życzliwa pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • miłą atmosferę pracy w gronie doświadczonych osób

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie aplikacji z załączoną klauzulą:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Spedimex Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U nr 101 poz.926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76571 ofert pracy. Sprawdź!