Project manager / Kierownik ds. techniczno-handlowych

Human & Hunter Sp. z o.o.

Gliwice

2016-09-22

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

OPIS STANOWISKA

  • zarządzanie i bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy oraz normy jakości
  • całościowe planowanie i przygotowanie inwestycji pod kątem zasobów, zespołu oraz budżetu
  • dbałość o wynik finansowy kontraktów, przygotowanie budżetów kontraktów oraz kontrola i optymalizacja kosztów
  • monitorowanie, analizowanie i zarządzanie ryzykiem w trakcie realizacji projektów
  • nadzór nad dokumentacją techniczną i finansową
  • pozyskiwanie nowych kontraktów

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka, automatyka)
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • uprawnienia SEP „E” i „D”
  • znajomość przepisów i obowiązujących norm technicznych
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • praktyczna znajomość programów AutoCAD i Eplan
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • dobra znajomość MS Office
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • nastawienie na szukanie rozwiązań i realizację celów
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • umowa o pracą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego

KLAUZULA

Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji przez Human & Hunter agencję zatrudnienia o numerze 6664, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych pracodawcom w związku z prowadzonymi przez firmę Human & Hunter procesami rekrutacyjnymi.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100797 ofert pracy. Sprawdź!