ELEKTRYK MONTAŻYSTA

Canvas Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-22

Recepcjonista

Warszawa, mazowieckie

Wiodące biuro projektowe i producent kompleksowych systemów reklamowych dla czołowych marek  Canvas poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy

  • Obsługa recepcji i biura firmy, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz korespondencji
  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów z wykorzystaniem pakietu MS OFFICE
  • Prace biurowe/administracyjne
  • Kontakt z klientami firmy

Wymagania

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

• Skrupulatność, dokładność i terminowość

• Zaangażowanie, chęć podejmowania wyzwań

• Komunikatywność i wysoka kultura osobista

•  Pozytywne nastawienie oraz dyspozycyjność

Wcześniejsza praca na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

• Możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego

• Atrakcyjne wynagrodzenie

Proszę zwrócić uwagę na lokalizację firmy-Ursynów ul.Sarabandy 63

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!