Produkcja mebli

Randstad

Goleniów

2016-09-22

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad (nr.rej.47) dla jednego ze swoich klientów, poszukuje solidnych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcji/pomocnik operatora

Podstawowe obowiązki:
-podawanie i wyciąganie obrabianego materiału
-sortowanie produktów
-pakowanie artykułów
-naprawa wadliwego materiału
-możliwość prowadzenia wózka jezdniowego

Oczekiwania:
-dyspozycyjność (praca w systemie 3 zmianowym)
-zdolności manualne i techniczne
-motywacja ,zaangażowanie, sumienność
-mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej i/lub związanej z obróbką drewna

Oferta:
-umowa o pracę na czas określony
-wynagrodzenie zasadnicze plus premie
-bezpłatny posiłek
-perspektywa zatrudnienia stałego

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99169 ofert pracy. Sprawdź!