Call center

Medycyna Praktyczna

Kraków

2016-09-22

Czołowy na polskim rynku wydawca literatury medycznej - Medycyna Praktyczna - poszukuje osób do pracy na stanowisku konsultanta

Gwarantujemy:
• forma zatrudnienia – umowa zlecenie (na pół roku) w kontynuacji umowa o pracę
• szkolenia
• elastyczne godziny pracy; możliwość ustalenia indywidualnych godzin pracy; tylko dni powszednie
• wynagrodzenie dostosowane do projektu (podstawa 8,70 zł + prowizja; średnie wynagrodzenie 2000 netto, najlepsi pracownicy zarabiają 3000-4000 zł)
• miłą atmosferę pracy, bo to właśnie cenimy sobie w naszym wydawnictwie
• możliwość przystąpienia do programu MultiSport

Siedziba firmy: Balice Cholerzyn (dogodny dojazd z centrum miasta autobusem linii 252, bezpośrednio na miejsce).

Wymagania

Zakres obowiązków:
• sprzedaż publikacji, pomoc w doborze oferty
• pozyskiwanie nowych klientów

• doradztwo indywidualnym klientom

• podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami

• zapraszanie na konferencje i szkolenia

• pomoc przy obsłudze i organizacji konferencji

Oczekujemy:
• zaangażowania i motywacji do pracy
• dobrej znajomości obsługi komputera
• poprawnej dykcji
• mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99630 ofert pracy. Sprawdź!