Konstruktor

Abakon

Bielsko-Biała

2016-09-21

Firma budowlana Abakon od ponad dziesięciu lat buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na całym Śląsku, w Małopolsce, na Dolnym Śląsku, woj. Łódzkim i Mazowieckim.

 W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownikado Działu Projektowego.

Konstruktor

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • ekonomiczne i optymalne opracowywanie projektów konstrukcyjnych

  • doradztwo techniczne

  • współpraca z Działem Handlowym i Wykonawczym

  • współpraca z firmami projektowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, specjalizacja konstrukcyjna)

  • znajomość przepisów prawa w zakresie prawa budowlanego

  • umiejętność biegłego projektowania konstrukcji budowlanych według polskich norm przy pomocy inżynierskiego oprogramowania np. RM-WIN, SPECBUD, Robot, Allplan

  • praktyczna znajomość programów AutoCAD/ZWCAD

  • zdolność analitycznego myślenia

  • samodzielność, wytrwałość, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przysyłanie dokumentów aplikacyjnychna adres APLIKUJ">rAPLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76119 ofert pracy. Sprawdź!