Księgowa/Księgowy

Walor S.C.

Oświęcim

2016-09-21

                                      Poszukujemy osoby na stanowisko:

                                            Miejsce pracy: Oświęcim

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów biura w zakresie księgowości pełnej

  • Księgowanie w systemie Optima lub Symfonia

  • Kontakt z klientem bezpośredni, mailowy, telefoniczny

  • Udzielanie porad podatkowych

  • Wsparcie handlowców w pracy z nowymi klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa podatkowego

  • Zaangażowanie w realizację celów firmy

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Systematyczne podnoszenie kompetencji zawodowych

  • Możliwość rozwoju osobistego i kompetencji menedżerskich

Zgłoszenia prosimy  przesyłać w formie CV w formacie PDF wraz ze zdjęciem na adres: APLIKUJ (w temacie podając nazwę stanowiska).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  informację o oczekiwaniach finansowych.
Uprzejmie informujemy,  iż aplikacje nie spełniające tych wymagań nie zostaną rozpatrzone.

Dokumenty zgłoszeniowe należy opatrzyć zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb związanych
z prowadzoną rekrutacją, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku pozytywnej weryfikacji, otrzymają Państwo zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Zastrzegamy sobie prawo nieodpowiadania na wszystkie zgłoszenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99173 ofert pracy. Sprawdź!