Monter systemów alarmowych

Kariera Service

Katowice

2016-09-20

Kariera Service - firma doradztwa personalnego o numerze certyfikatu 8087, dla jednego ze swoich klientów, firmy zajmującej się montowaniem systemów alarmowych, poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Sosnowiec

Wymagania:

Znajomość systemów alarmowych SATEL, DSC mile widziana Galaxy, mile widziane
Licencja pracownika zabezpieczeń technicznych II stopnia lub gotowość do jej uzyskania, mile widziane
Uprawnienia SEP do 1 KV,
Komunikatywność,
Dyspozycyjność,
Prawo jazdy kat. B,
Certyfikaty mile widziane: Polon, Esser,
Mile widziany kurs na wózki samojezdne,

Obowiązki:

Montowanie i serwis systemów alarmowych.

Nasz Klient oferuje:
Umowa o pracę , pełny etat,
Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
Wynagrodzenie składające się z postawy plus premii,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98297 ofert pracy. Sprawdź!