Doradca Handlowo-Techniczny mazowieckie

JOBS

Warszawa

2016-09-20

OPIS STANOWISKA:

    Codzienna obsługa Klientów w terenie w zakresie  doboru i sprzedaży części, urządzeń, opon, osprzętów oraz usług serwisowych
    Aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z bieżącymi Klientami
    Dobór części, osprzętów, opon i usług do proflu
    Klienta, profesjonalne doradztwo
    Realizacja założonych celów sprzedażowych
    Kontrola płatności
    Dbanie o wizerunek firmy w terenie

WYMAGANIA:

    Wykształcenie min. średnie techniczne
    Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca
    Znajomość rynku części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn
    Umiejętności interpersonalne
    Umiejętności negocjacyjne
    Prawo jazdy kat. B
    Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

    Rozwojową pracę w frmie o kapitale zagranicznym
    Samodzielną pracę w dynamicznym, młodym zespole
    Atrakcyjny pakiet wynagradzania
    Szkolenia z wiedzy technicznej i sprzedażowej
    Narzędzia pracy (samochód, laptop, tablet, telefon)
    Pomoc w relokalizacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!