Pomoc w domu opieki Praca w Niemczech

Esteelo Human Resources

Pforzheim

2016-12-01

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomoc w domu opieki

Opis stanowiska:

    • profesjonalna opieka nad mieszkańcami domu opieki, na podstawie wytycznych
    • pomoc podczas przyjmowania pokarmów
    • organizacja życia kulturalnego mieszkańców domu opieki poprzez, np. wykłady, przedstawienia

Wymagania:

    • konieczna bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2)
    • mile widziane wykształcenie kierunkowe
    • komunikatywność, empatia, kreatywność
    • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

    • praca w domu opieki w Pfrozheim
    • umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dodatkowe premie
    • szkolenie i dalsze możliwości kształcenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/25/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!