Studiowac.pl redaktor portalu - praca zdalna - ciekawe doświadczenie!!!

studiowac.pl - portal dla maturzystów

Warszawa

2016-09-18

Studiowac.pl to portal dla maturzystów i osób wybierających się na studia. Działamy od 2005 roku i mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Obecnie szukamy do naszego zespołu osoby do pracy zdalnej na stanowisko redaktora. 
 
UWAGA: Jest to oferta pracy dodatkowej na kilka - kilkanaście godzin w tygodniu, którą z łatwością można pogodzić ze studiami dziennymi lub pracą na pełen etat.
 
Wymagania:
· dobra znajomość języka polskiego
· wykształcenie humanistyczne (lub w trakcie studiów)
· lekkość pióra
· umiejętność selekcjonowania informacji
· terminowość i punktualność
· umiejętność pracy zdalnej
· mile widziane zainteresowanie marketingiem internetowym
 
Oferujemy:
· praca zdalna w dowolnym wymiarze
· nienormowany czas pracy
· możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
· możliwość podpisania się pod swoimi artykułami na portalu
· referencje
 
Jeżeli zależy Tobie na zdobyciu doświadczenia w zawodzie redaktora lub po prostu chcesz szlifować swój talent pisarki, zgłoś się do nas. Po odbyciu 3-miesięcznego (płatnego) okresu próbnego dla wybranych osób złożona zostanie oferta nawiązania stałej współpracy. Po kolejnych 6-9 miesiącach dla jednej z zatrudnionych osób będzie możliwość objęcia funkcji redaktora naczelnego i przejęcia opieki redakcyjnej nad portalem. 
 
# Jak aplikować?
 
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o napisanie wiadomości poprzez OLX załączając swoje CV oraz odpowiedź na 3 poniższe pytania (w treści wiadomości):
 
1) Przejrzyj kilka artykułów w portalu studiowac.pl. Ile takich artykułów/poradników jesteś w stanie przesłać w miesiącu w ramach budżetu 150zł/mc?
 
2) Portal studiowac.pl kieruje swoje teksty do maturzystów. Podaj przynajmniej 5 propozycji tematów artykułów, które Twoim zdaniem mogłyby zainteresować naszą grupę docelową.
 
3) Czy poza pracą redaktora interesujesz się marketingiem internetowym? Czy chcesz zdobyć doświadczenie również w tym kierunku (np. media społecznościowe)? 
 
Skontaktujemy się tylko w wybranymi osobami.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102289 ofert pracy. Sprawdź!