Mechanik Maszyn

PPH "WADEX"

Wrocław

2016-09-18

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Wadex S.A.

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i zagranicznym, specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej, z siedzibą we Wrocławiu, poszukuje kandydatów na stanowisko :

MECHANIK MASZYN

miejsce pracy:

Wrocław, ul. Jerzmanowska 8

Region: dolnośląski

OPIS STANOWISKA

  • Naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych

NASZE OCZEKIWANIA

  • wykształcenie podstawowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • znajomość maszyn ślusarsko-blacharskich
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • preferowane miejsce zamieszkania – Wrocław i okolice.

OFERUJEMY

  • interesującą pracę w renomowanej i stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju, zdobycia nowych kwalifikacji i uczestniczenia w szkoleniach
  • stabilne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie adekwatnie do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i efektów pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!