Specjalista ds. sprzedaży narzędzi skrawających( umowa o pracę atrakcyjny pakiet socjalny)

HR Support

Warszawa

2016-09-18

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy - Szkolimy - Doradzamy. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14212

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, przedstawiciela wiodących na rynku marek narzędzi pomiarowych i skrawających, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista. ds. Sprzedaży Narzędzi Skrawających

WYMAGANIA WZGLĘDEM KANDYDATA:

-znajomość branży i klientów z rynku,

-umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne,

-umiejętność manualne (obsługa narzędzi skrawających)

-samodzielność (samoorganizacja czasu pracy - również tras do klientów),

-zaangażowanie,

-wykształcenie minimum średnie techniczne.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa klientów przydzielonych przez pracodawcę oraz poszukiwanie nowych klientów (klient: B2B - zakłady przemysłowe),

-prezentacja produktów firmy na spotkaniach bezpośrednich u klientów,

-tworzenie ofert handlowych,

-sprzedaż produktów firmy

-badanie rynku,

-kontakt z dostawcami i partnerami biznesowymi,

-obsługa transakcyjna.

FIRMA OFERUJE:

-Umowa o pracę, atrakcyjne wynagordzenie podstawowe wraz wypracowaną prowizją

-Wsparcie merytoryczne - szkolenia branżowe,

-Stabilizację zawodową,

-Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochów służbowy

-Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych,

-Wczasy pod gruszą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!