Organizator widowni - kasjer

Miejski Teatr Miniatura

Gdańsk

2016-09-18

Miejski Teatr Miniatura zatrudni pracownika na stanowisko organizator widowni -kasjer  w Dziale Marketingu.

Zakres obowiązków:

- kontakt osobisty, telefoniczny i mailowy z widzami,

- sprzedaż w kasie teatru, obsługa kasy fiskalnej

- organizacja imprez i wydarzeń,
- obsługa elektronicznego systemu sprzedażowego i rezerwacyjnego,

- dbanie o dobry wizerunek firmy,

- działania marketingowo-promocyjne,
- szukanie kreatywnych rozwiązań w celu zwiększenia sprzedaży.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- znajomość pakietu MS Office,

- znajomość rynku z zakresu kultury i edukacji,

- praktyczna znajomość zagadnień sprzedażowych,

- umiejętności interpersonalne,

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- miła aparycja, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność.

Oferujmy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 20 h / tydzień  - pół etatu

- stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres e-mail APLIKUJ  do dnia 20.09.2016r. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Miejski Teatr Miniatura z siedzibą w Gdańsku."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!