Specjalista ds. Elektropolerowania

TBSearch

Przeworsk

2016-09-16

Dla naszego klienta bardzo szybko rozwijającej się firmy branży produkcyjnej urządzeń przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Organizowanie, koordynowanie i obsługa procesu elektro-polerowania
  • Przygotowanie urządzeń oraz materiałów do elektro-polerowania
  • Monitorowanie, rozwiązywanie problemów technicznych i ciągłe usprawnianie istniejących procesów
  • Kontrola jakości obrabianych detali, przekazywanie gotowych elementów do dalszych procesów
  • Obliczanie zapotrzebowania na chemikalia
  • Wdrażanie dobrych praktyk warsztatowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (szlifowanie, polerowanie, galwanizowanie)
  • Znajomość zagadnień i procesów obróbki stali
  • Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy, umiejętności pracy w zespole, sumienność i dokładność
  • Chęć i świadomość długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki pracy, dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych