Kierowca Kat. C+E - Niemcy - dobre zarobki

AP Uniapol

bawaria

2016-09-15

 Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AP Uniapol  Sp. z o.o. z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko

KIEROWCA KAT. C + E

Zakres obowiązków:

  • Praca stacjonarna w charakterze kierowcy na złomowisku
  • Transport w obrębie zakładu i poza nim
  • Załadunek i rozładunek

Wymagamy:

  • Prawa jazdy kategorii C+E
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie pozwalającym na komunikację w pracy
  • Doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy :

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed wyjazdem
  • Pomoc u uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych
  • Polskojęzyczny opiekun na miejscu i w Polsce
  • Zapewnione zakwaterowanie - pokoje max 2-osobowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Respektowane prawo do urlopu

Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 668 846 516 / 512 089 906  lub wysłanie cv na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!