Technik działu utrzymania ruchu Tczew

JOBS

Pruszcz Gdański

2016-09-19

OBOWIĄZKI:

  1. Naprawy, konserwacja i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń.
  2. Przeprowadzanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń.
  3. Analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

  • Idealnie 2 lata lub więcej doświadczenia.
  • Wykształcenie średnie bądź zawodowe o profilu mechanicznym, elektromechanicznym, elektrycznym lub automatycznym.
  • Zdolność do pracy na wysokości (powyżej 3 metrów) - mile widziane
  • Znajomość budowy i sterowań maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów ( usuwania awarii).
  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym.
  • Mile widziana znajomość układów pneumatycznych.
  • Uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Dobre warunki zatrudnienia oraz atmosferę w pracy.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!