Pracownik produkcji materiałów biurowych

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Przecław

2016-09-14

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji materiałów biurowych.

Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: pmb/prz/2016

Zadania:
- montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.)

Wymagania:
- sprawność manualna,
- dokładność,
- energiczność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę w systemie 2-zmianowym,
- przyuczenie do pracy,
- wynagrodzenie godzinowe w okresie początkowym, później akordowe.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z nr ref.: pmb/prz/2016 wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99354 ofert pracy. Sprawdź!