Nauczyciel języka angielskiego

Fundacja Nowe Pokolenie

Bydgoszcz

2016-09-12

Poszukujemy nauczyciela do nauki języka ANGIELSKIEGO w Domu Edukacyjno-Kulturalnym REGNUM na rok szkolny 2016/2017.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć indywidualnych/grupowych z dziećmi w wieku przedszkolnym
- kreatywne prowadzenie zajęć
- przygotowywanie materiałów dla uczestników zajęć
- pisanie programów i sprawozdań semestralnych z przeprowadzonych zajęć
- prowadzenie dziennika zajęć
- przygotowywanie konkursów dla uczestników zajęć
- udział w działaniach promujących Dom Edukacyjno - Kulturalny REGNUM

Wymagania:
- ukończone kierunkowe studia I i/lub II stopnia
- mile widziane: doświadczenie w prowadzeniu zajęć
- kreatywność, miła aparycja
- umiejętność pracy z dziećmi, przyjazne nastawienie do dzieci
- dyspozycyjność w godzinach popołudniowych
- mile widziane: przygotowanie pedagogiczne

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę w miłym zespole
- ilość godzin w zależności od zaangażowania nauczyciela
- stałe kwoty wynagrodzenia
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Informacje dodatkowe:
- praca w godzinach popołudniowych (15:30-19:00)
- miejsce pracy: budynek Przedszkola Niepublicznego "Przedszkolna Chatka" ul. A.Grzymały-Siedleckiego 12
- data rozpoczęcia pracy: wrzesień 2016

Oferty proszę przesyłać za pośrednictwem portalu.