Młodsza Księgowa

Sanit

Lublin

2016-09-13

Firma SANIT Polska sp. z o.o. oddział Lubelski poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa k/m

SANIT Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży instalacji sanitarnych, oddaną dostarczaniu wydajnych i trwałych rozwiązań w sektorze prywatnym, instytucjonalnym oraz przemysłowym. SANIT buduje markę godną zaufania w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania na stanowisku:

- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia.

- Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości.

- Bieżąca znajomość przepisów prawa rachunkowego, podatkowego, prawa pracy.

- Znajomość oprogramowania finansowo-księgowego – z uwzględnieniem programów Płatnik, Rewizor, Gratyfikant.

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

- Prawo jazdy kategorii B.

- Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność i lojalność.

Zakres obowiązków:

- Pełna obsługa księgowa podległych spółek.

- Bieżąca weryfikacja i wprowadzenie dokumentów do programów księgowych.

- Sporządzenie deklaracji wymaganych dla firmę przez prawo podatkowe, m.in. PIT, CIT, prowadzenie rejestru podatku VAT i współpraca z organami skarbowymi.

- Sporządzanie deklaracji podatkowych.

- Współpraca z główną księgową.

- Zabezpieczenie dokumentacji księgowej.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Współpracę z kompetentnym zespołem i w przyjaznej atmosferze.

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy: Lublin

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie u CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75264 ofert pracy. Sprawdź!