Pakowacz (rozładunek i załadunek)

JOBS

Niemcy

2016-09-11

Firma Kirsch Consulting Sp z o.o. Sp.k. już od ponad 10 lat intensywnie wspiera osoby zainteresowane podjęciem pracy na terenie Niemiec. Dzięki zaangażowanej kadrze zatrudnienie znalazło już kilkaset osób w sektorze spożywczym i stolarskim.

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: pakowacz/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek

  • praca na magazynie
  • dyspozycyjność
  • praca zmianowa

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewaniu się w miejscu pracy)

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • prawo jazdy kat.B i samochód

Oferujemy:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca ( nie w delegacji)

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie darmowe w dobrych warunkach, zorganizowane przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach ( jeśli opcja ta jest niedostępna - informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!