Pracownik ds. Obsługi Sklepu Internetowego

COMPLEX Paweł Grabski

Międzyrzecz

2016-09-11

Grupa Complex

Fryzomania.pl to czołowy na rynku polskim internetowy sklep z kompleksowym wyposażeniem salonów fryzjerskich i kosmetycznych z punktem stacjonarnym i ekspozycją w Międzyrzeczu. Sklep oferuje ponad 15000 produktów z branży fryzjersko-kosmetycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Międzyrzecz

Region: lubuskie

Zadania

• obsługa klientów sklepów - telefoniczna, mailowa oraz poprzez livechat

• sprzedaż produktów w sklepie internetowym

• przyjmowanie zamówień i kontrola statusu ich realizacji

• doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów

• telefoniczna i e-mailowa obsługa posprzedażowa (reklamacje, zwroty)

• Utrzymywanie kontaktów z dostawcami

Wymagania

• komunikatywność, dobra dykcja

• poczucie humoru

• umiejętność pracy w grupie

• znajomość obsługi komputera (MS Word, Excel, Outlook)

• sumienność w wykonywaniu zadań

• Predyspozycje i umiejętności w zakresie obsługi klienta lub/i sprzedaży

• Umiejętność rozwiązywania problemów

• Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji

• Zdolność do analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy

• Duża motywacja do pracy i zaangażowanie

• Chęć zdobywania wiedzy i rozwoju osobistego

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami, otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

• praca w godzinach od 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim

• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV i Listu Motywacyjnego.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez COMPLEX Paweł Grabski, Kwiatowa 8, 66-300 Międzyrzecz, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Complex Paweł Grabski

Centrum 2

66-300 Międzyrzecz

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!