Regionalny Kierownik Sprzedaży

Great Private Equity Sp.zo.o.

Katowice

2016-09-10

Regionalny Kierownik Sprzedaży

OPIS STANOWISKA:

  • Budowanie i rozwijanie relacji z Partnerami.
  • Nawiązywanie relacji z potencjalnymi Partnerami w regionie,
  • Realizacja celów sprzedażowych w podległym regionie
  • Realizowanie procesu wstępnej weryfikacji potencjału współpracy z przyszłymi Partnerami,
  • Standaryzacja oraz kontrolowanie jakości obsługi klientów przez Partnera,
  • Prowadzanie regularnych prezentacji i szkoleń Partnerów,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagane w pośrednictwie finansowym),
  • Praktycznej znajomości rynku finansowego,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Umiejętność tworzenia długofalowej strategii współpracy z Partnerami zewnętrznymi,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, Word),
  • Samodzielność, inicjatywa, gotowość do podejmowania odpowiedzialności, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B (czynne).

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania (część stała + zmienna),
  • Realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia,
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód),
  • Cele sprzedażowe dopasowane do indywidualnych doświadczeń,
  • Profesjonalny program szkoleniowo-wdrożeniowy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Konkurencyjną gama produktów finansowych,
  • Dla najlepszych pakiet indywidualnie dopasowanych bonusów

Aplikuj  na adres mailowy wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!