Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Alfa Elektro Sp. z o.o.

Chrzanów

2016-12-05

Alfa Elektro Sp. z o.o. sieć hurtowni elektrotechnicznych poszukuje kandydatów na stanowisko: Handlowiec

miejsce pracy: Chrzanów

region: małopolskie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów i przygotowanie ofert handlowych dla klientów oraz współpracę z przedstawicielem handlowym.

Główny zakres obowiązków:
- przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów;
- bezpośrednia obsługa klientów w oddziale;
- zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego,
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej;
- minimum wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe;
- bardzo dobra znajomość rynku lokalnego;
- umiejętności praktycznego zastosowania technik sprzedaży i negocjacji;
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera;
- umiejętność organizowania pracy własnej;
- wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- atrakcyjne benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie;
- pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę Alfa Elektro Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Obrońców Westerplatte 81 w Katowicach  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!