Monter ogrodów zimowych-NIEMCY

Bergermann

Fulda

2016-10-05

Bergermann -  jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

 

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy  z branży budowlanej,  poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

 

 

Stolarz/Monter ogrodów zimowych

Miejsce pracy: okolice Fuldy, Niemcy

 

 

Opis stanowiska:

 - konstrukcja ogrodów zimowych

 - budowa ogrodu zimowego

 

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako cieśla/stolarz

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- prawo jazdy kat. B

 

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowę o pracę bezpośrednio u austriackiego pracodawcy

- legalne, stałe zatrudnienie

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- świadczenia socjalne

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres APLIKUJ  wpisując w tytule ST/03/08/2016

 

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bergermann Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)