Spawacz

JOBS

Słubice

2016-09-08

KOHL-GROUP POLSKA SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Słubicach do swojego zakładu znajdującego się w Słubicach na Osiedlu Przemysłowym 8 (strefa ekonomiczna) poszukuje pracowników na stanowisko:

Spawacz

Region wykonywanej pracy: Słubice (lubuskie)
Nr referencyjny: spawacz/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • ogólne prace związane z obróbką metali, w szczególności spawanie
  • spawanie metodami MIG/MAG
  • czytanie i stosowanie instrukcji spawania oraz planów montażu
  • kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • uprawnienia MIG/MAG
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność posługiwania się środkami kontrolno – pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy ślusarz - spawacz
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym,
  • rzetelne wykonywanie powierzonych czynności
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie,

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobre warunki pracy i płacy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nr telefonu na adres firmy  69-100 Słubice os. Przemysłowe 8, bądź za pomocą Aplikuj teraz w tytule „spawacz”.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77571 ofert pracy. Sprawdź!